niedziela, 7 października 2012

WYŻYJ SIĘ!

Masz dość grania w "Bomb the world"? Masz dość łamania biców na gimnazjalnych ławkach? Masz dość zmywania podpisów kolegów z klatki schodowej? Mamy coś dla ciebie. 

Chorzowska wyższa szkoła przedsiębiorczości oddaje 99 m2 ściany właśnie pod twój kreatywny projekt. 99 m2 a nie 99 problemów oto nasze motto. Temat to gry i grafika interaktywna (w skrócie GIGI - patrz obrazek poniżej). Siedzę nonstop w sieci i nie mam pojęcia co to jest grafika interaktywna a tym bardziej w głowie mi się nie mieści jak można o tym zrobić mural. No ale może jestem ograniczony i mam kompleksy. 

Tak czy inaczej zachęcamy, bo nagrody są rewelacyjne wręcz najlepsze. Po pierwsze to oczywiście główną nagrodą jest zamalowanie tych 99m2 i zniżka na studia w GWSP (super naprawdę fajnie! napewno chętnie postudiuję sobie te pół roku a potem wyłożę kolejne 25 tysięcy na dokończenie kierunku). Po drugie jest nagroda w sumie dużo ważniejsza niż te 99 problemów czy studia. Jest to 3000 pln do wydania na markowe ciuchy. Właśnie tak - tego nam trzeba. Ty namaluj mural, my nic nie płacimy za to, ale mamy znajomych sponsorów i oni rzucą parę bluz i butów. Nie szkodzi, że tak naprawdę to nie masz ochoty chodzić w DC albo Adidasach i nosić BFree albo Mass. Generalnie mamy Cię w dupie i twój mural, ale chcemy cię przywiązać do naszych marek. Namaluj namaluj. Za darmo właściwie namaluj 3 piętrową ścianę. Chcemy by twoja kreatywność skanalizowała się w sklepach a nie na ulicy. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz