piątek, 4 stycznia 2013

SZALONE KOMARY

Teoretycznie znaleźli się w naszym rankingu, ale do tej pory było o nich cicho. Madmosquito to ekipa z Kielc i jak na scyzoryków przystało są prawilni do bólu i sztywniutcy niczym wykrochmalone kołnierzyki na komunię. 

Dla mnie osobiście to jest odkrycie roku (tak już dziś po niecałych 4 dniach!).  Madmosquito mają fanpage na fejuniu i mówi o tym 6 osób. Czym tak nam podpadli, czym się wkupili w łaski naszego rozbuchanego ego? Przede wszystkim świeżym miejskim, z miejskiej kasy muralem z Kielc. Jak donosi portal mojemiasto: Niesamowicie wypiękniała ulica Warszawska od strony kieleckiego Rynku......Grafika tu umieszczona zachęca do odwiedzenia zabytkowej części miasta. Mural został ukończony w ostatnich dniach. Zobaczcie jak pięknie zdobi centrum....

No dobrze, trudno się nie zgodzić z niektórymi stwierdzeniami. Jest niesamowicie - tyle, że niesamowicie źle, mdło i bezpłciowo. Dalej robi się wątpliwie. Umieszczona grafika (dobrze, że jest napisane "umieszczona") na pewno nie zachęca do odwiedzenia zabytkowej części miasta. Nie polecam, fioletowe kamieniczki, wzgórza, latające papugi. Sen chorego scenarzysty. Ciekawe co ćpali na podnośniku, bo po browarach maluje się inaczej (prawda Mariusz?). 

Złe komary kręcą też wideo. Mają sporo polotu i radosnego podejścia do życia. Dla przykładu cytuję: W natłoku wszelakich spraw i obowiązków prawie o tym zapomnieliśmy ... Nasza realizacja z sierpnia tego roku dla gabinetu "Vena Stomatologia" specjalizującego się w implantach i nie tylko. Jak do dentysty to tylko tam! Pan Bogdan wie co robi a przy tym to mega wesoły człek z zajawką... Ps. Wczoraj skończyliśmy mural więc niedługo wam go pokażemy za pomocoą video które udało nam się ukręcić podczas malowania...Stay tuned! Panie Bogdanie! Gratulacje. Dzieki Panu i komarom kolejne pokolenia scyzoryków nie będą wiedzieli co to jest estetyka, smak itd. Chyba, że mówimy o dobrym smaku implantów.

Dla osób zainteresowanych grafiką użytkową polecam gorąco logo "gruby kot" autorstwa tychże mosquitieros. Mamy również nadzieję, że 2013 przyniesie nam dużo radości.

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz