sobota, 2 lutego 2013

ZATRZYMAĆ KARTEL

W Warszawie na Kruczej otworzył się (a może już tam był kiedyś) salon, sklep, butik (powoli te słowa wchodzą do słownika mowy nienawiści) firmy Kartell. Kartell zajmuje się ładnymi meblami i eleganckimi dodatkami do mieszkań, o przepraszam, apartamentów bogatych mieszczan
.
No i jest to sklep, którego wiele oddziałów rozsianych jest po całym świecie. Kartell to taki kartel z dobrym wzornictwem i misją zapełnienia naszych przestrzeni prywatnych meblami na poziomie, zaprojektowanymi przez wybitnych dizajnerów, wykonanymi z najlepszych materiałów za duże pieniądze. To tyle product placementu.

I ta firma otworzyła sobie w Warszawie sklep. I taka jest fajna i odpowiedzialna, że nie zrobiła sobie w porozumieniu z wydziałem estetyki, wspólnotą czy kimśtam, zajebistego estetycznego szyldu, tylko na balkonie prywatnego mieszkania piętro wyżej pierdolęła sobie baner! Nienawidze ich za to. Zero poczucia smaku, zero estetyki. I tak jak napisali "nasi przyjaciele" z 15W08 - Gwałcicie nas swoimi kampaniami reklamowymi. 

Mr. Ściechowski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz