czwartek, 28 marca 2013

POLSKI STREET ART DLA CIEBIE, DLA MNIE, DLA POLSKI

Żeby nie było, że niezgodna rujnuje i że jesteśmy "na nie" i że generalnie nie lubimy nic, chcemy zaprezentować wam, coś co powstało pośrednio dzięki naszym przemądrzałym tekstom i kolesiostwu oczywiście. 

Nie, nie jest to zwycięski projekt na mural w Krakowie. Powiem szczerze i na marginesie, że nasze zgłoszenie zaginęło po drodze do grodu Wabika i przez to nie zakwalifikowaliśmy się do eliminacji nawet, chociaż nomen omen przegraliśmy drogą eliminacji.

Nasz projekt to było wielkoformatowe zdjęcie płonącego albumu Polski Street Art. Planowaliśmy wielki baner, na całą ścianę, albo nawet większy. No trudno, nie udało się. Złe siły wiedziały co chcemy wysłać (Marian, mogłem ci nic nie mówić!) i w odpowiednim momencie zadziałały. 

Na otarcie łez dla siebie i dla naszych fanów mamy nie lada gratkę! Otóż jesteśmy w trakcie przygotowania printów na sicie z tymże właśnie obrazkiem. Pierwszy z nich zawisł w podczas zamknięcia wystawy Ghost Become Real, w warszawskiej galerii V9. Kolejne mogą powędrować do waszych rąk by zdobić ściany waszych biur, kuchni czy piwnic i by przypominać wam kto tu jest true i co się działo po słowach Rycha: wiecie, co z nim zrobić!

Polski Street Art 
Serigrafia, format A3, papier 200g/m2, ilość ograniczona 
Cena 150pln + koszty wysyłki

kontakt: przez skrzynkę wiadomości na FB.
2 komentarze:

  1. słabo. skończyło się wbijanie celnych igieł, a zaczyna odcinanie kuponów od sztucznie nadmuchanej pseudoafery. Trzeba było lansować to jako v9 a UH pozostawić krytyczne. Rozumiem, że misja ratowania świata z tym postem została oficjalnie zakończona.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie do końca rozumiem to zdanie, w którym pada jednocześnie V9 i UH....

    OdpowiedzUsuń